В Ладижинській  громаді діти ВПО отримали новорічні подарунки

Дата: 02.01.2024 16:43

Фото без описуВ Ладижинській  громаді діти ВПО отримали новорічні подарунки

Новий рік – пора чудес,  свято надії і віри у краще майбутнє. Новорічних свят чекають всі з нетерпінням, особливо діти, які, не дивлячись ні на що, живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій.

Що є приємним для дитини? Звичайно, любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я радісних, щасливих подій  отримали діти - внутрішньо переміщені особи.

Щиро дякуємо спонсорам за придбання новорічних подарунків, а саме: ГРИНЬ Юрію Івановичу, РУДОМУ Володимиру Валерійовичу, ЗАДОЯНОВУ Сергію Петровичу, ФІСУНУ Анатолію Романовичу та  депутатам Ладижинської сільської ради.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

Зичимо Вам сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
Також здійснення планів і мрій
У прийдешньому 2024 році!

Підготував відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я