ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ВОДОЙМ ЩОДО ПОДАННЯ ЩОРІЧНОЇ ЗВІТНОСТІ 1А-аквакультура

Дата: 02.01.2024 11:15

Фото без описуДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ВОДОЙМ

ЩОДО ПОДАННЯ ЩОРІЧНОЇ ЗВІТНОСТІ 1А-аквакультура

Наказом Мінагрополітики України від 11.09.2023 № 1655 затверджено нову форму звітності № 1А-аквакультура (річна) «Звіт про аквакультуру за 20__ рік» та інструкцію щодо її заповнення.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про аквакультуру»,  юридичні чи фізичні особи, які здійснюють рибогосподарську діяльність зобов’язані подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури у визначені строки за формами, затвердженими в установленому порядку.

Вказана звітність, за 2023 рік має подаватись до 10 січня 2024 року до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області.

Звіт подається у вигляді електронного документу на електронну адресу: chk.rp@darg.gov.ua  та/або в паперовій формі за адресою: вул.Дахнівська, 10А, м.Черкаси, 18035, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області.

У разі подачі звіту у паперовій формі, розділи звіту, які не містять даних, не подаються.

Телефон Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області – 310835.

Додатки:

1. Форма звітності 1А-аквакультура (річна) на 24 арк.;
  2. Інструкція із заповнення форми на 8 арк.