29 грудня жителі села Текуча провели в останню путь Героя - Юрія Борткевича

Дата: 29.12.2023 15:17

Фото без описуЛадижинська громада знову в жалобі. 29 грудня жителі села Текуча та навколишніх сіл попрощалися та провели в останню путь ще одного Героя, який загинув у бою за Україну – Юрія Борткевича. Життя захисника, який мужньо виконував  військовий обов’язок та до останнього подиху залишався відданим Військовій присязі на вірність Українському народу, трагічно обірвалося у бою з окупантом у самому пеклі війни поблизу села Кринки на Херсонщині.

Віддати шану загиблому прийшли рідні, близькі, керівництво громади, військовослужбовці, побратими, друзі та жителі громади, в спільній жалобі, перегорнувши ще одну трагічну сторінку в історії села Текуча. Невимовний біль втрати для всіх, адже в останню путь провели не просто Героя, провели дорогого сина, люблячого батька, турботливого чоловіка, надійного друга.

Юрій навіки залишиться у пам’яті всієї громади як приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги.