Дата: 05.12.2023 13:41

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик Вивіз твердих побутових відходів з населених пунктів Ладижинської сільської територіальної громади розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб:

20382, Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради, Черкаська обл.., Уманський р-н., с. Ладижинка, вул.. Шкільна, буд. 2, 04409849.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:

Дзень Софія Володимирівна, тел.. 0637100227, email: sofiapetlia@ukr.net

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Вивіз твердих побутових відходів з населених пунктів Ладижинської сільської територіальної громади» ДК 021:2015 – 90512000-9 Послуги з перевезення сміття

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями  UA-2023-12-05-006514-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 500 000,00 грн з ПДВ

Розмір бюджетного призначення:  500 000,00 грн з ПДВ

Кількість: 1950 метри кубічні

Для розрахунку очікуваної вартості послуг з вивезення побутових відходів використовувались як ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів) аналогічних/ідентичних послуг, так і ціна відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «PROZORRO», з урахуванням індексу інфляції.

Код ДК 021:2015

Найменування предмету закупівлі

Од. виміру

Місяць 2024 року

Кількість в одиницях виміру

90512000-9

Послуги з вивозу твердих побутових відходів

Січень

Липень

Всього:

1950

Загальні вимоги до учасників:

1. Послуги з поводження з сміттям  включають: вивезення, перероблення та/або захоронення сміття, яке надається спеціалізованим автотранспортом Учасника сміттєвозом, обладнаним пресом для сміття.

2. Учасник повинен мати власні або залучені спеціально обладнані транспортні засоби для збирання і перевезення сміття, що мають бути у належному технічному і санітарному стані, відповідати умовам безпеки транспортування відходів. Учасник здійснює завантаження і вивезення сміття  за контейнерною/безконтейнерною схемою щомісяця, а при необхідності (накопиченні відходів) – за заявкою Замовника (отриманої телефоном, факсом або листом).

4. Спеціалізований автотранспорт Учасника виконує зазначені роботи на території Замовника в термін, який потрібний для планування, завантаження  та вивезення зазначеного обєму сміття.

5. Всі витрати пов’язані з утилізацією сміття лягають на Учасника.

6. Надання послуг, що є предметом закупівлі, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про відходи», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами», вимог діючих санітарних норм.

7. Учасник повинен мати право на експлуатацію полігону (сміттєзвалища, іншого місця видалення відходів) для захоронення відходів або укладений договір про надання послуг з захоронення (перероблення) побутових відходів із суб’єктом господарювання, що надає такі послуги. Документи повинні бути чинними, зі строком дії не менш ніж до кінця 2024 року або містити умови про можливість їх пролонгації.

8. Ціна пропозиції вказується з урахуванням витрат на страхування, надання транспортних засобів, навантаження, перевезення, перероблення та/або захоронення побутових відходів, сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що сплачуються, або мають бути сплачені.

9. Розрахунки за надані послуги здійснюватимуться за фактом їх надання на підставі Акту наданих послуг.

10. Всі види, об’єми і строки виконання послуг  повинні погоджуватися із Замовником. Послуги  повинні надаватись згідно з  умовами  договору.

11. Учасник при наданні послуг  буде дотримуватись вимог чинного законодавства про охорону навколишнього середовища – Учасник повинен надати довідку в довільній формі