30 листопада 2023 року відбулася позачергова 33 сесія Ладижинської сільської ради

Дата: 01.12.2023 11:52

30 листопада 2023 року під головуванням сільського голови Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулася позачергова 33 сесія Ладижинської сільської ради.

На порядок денний було винесено 34 проєктів рішень з галузей освіти, житлово-комунального господарства, економіки й містобудування, соціального захисту, цивільного захисту населення та земельних відносин.:

• Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Ладижинської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на 2021–2024 роки.
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ладижинської сільської  територіальної громади на 2023 рік.
  • Про затвердження Стратегії розвитку Ладижинської сільської територіальної громади до 2027 року.
  • Про затвердження Програми заходів з реалізації Стратегії розвитку Ладижинської сільської територіальної громади до 2027 року.
  • Про  внесення змін до Програми перевезення окремих пільгових категорій громадян  Ладижинської сільської ради на приміських маршрутах автомобільним транспортом та  відшкодування витрат за здійснені перевезення  на 2023 – 2025 роки.
  • Про внесення змін до програми «Обдаровані діти» на 2023-2025 роки.
  • Про затвердження структури закладів дошкільної освіти Ладижинської сільської ради на 2024 рік.
  • Про затвердження  Програми перевезення педагогічних працівників закладів освіти Ладижинської ради на 2024 рік.
  • Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2024 рік.
  • Про внесення змін до Комплексної програми  функціонування та розвитку системи цивільного захисту Ладижинської сільської  територіальної громади, забезпечення обороноздатності, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2023 – 2025 роки.
  • Про    затвердження «Програми підтримки військовослужбовців, які прийняті на військову службу   за   контрактом   в   особливий   період» на 2024 рік.
  • Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців призваних на військову службу під час мобілізації, військовослужбовців строкової служби та курсантів військових навчальних закладів в період дії воєнного стану на 2024 рік.
  • Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.
  • Про затвердження Плану графіку з проведення відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2024 рік.

Також було розглянуто низку земельних питань.