Реагування на негоду

Дата: 27.11.2023 14:54

Фото без описуЗа спостереженнями метеостанції Умань 26.11-27.11 відмічалися складні погодні умови: зливовий сніг, сильна хуртовина, ожеледиця на дорогах, пориви вітру 18-24 м/с, що відповідає критерію стихійного метеорологічного явища ІІ рівня небезпечності (помаранчевий). В результаті негоди в усіх населених пунктах спостерігалися проблеми з електропостачанням. Снігові перемети, що утворилися на дорогах, внаслідок хуртовини, подекуди спричинили значні затори та відсутність можливості проїзду між населеними пунктами.

Висловлюємо велику подяку всім сільськогосподарським виробникам, які оперативно відреагували на негоду та посприяли вирішенню проблем, викликаних складними погодними умовами, зокрема:

ПрАТ «Укрзерноімпекс»

ПП «Пульс Природи»

ФГ «Хорста»

ТОВ «Агрофірма Текуча»

ТОВ «Новий Світ-агро»

ФГ «Єва»

ТОВ «Поділля Агро-Продукт»

ФГ «Кравчукове»

ФОП Кронова О.В.

Безносюк Р.В.

ТОВ «АПК Насташка».

Окремо хочемо подякувати працівникам Ладижинської дільниці Уманських енергетичних мереж, за оперативну та своєчасну ліквідацію наслідків негоди.

Станом на 15:00 усі населені пункти Ладижинської сільської територіальної громади забезпечені електричною енергією.