Дата: 21.11.2023 09:38

Фото без описуЩорічно, у третю неділю листопада, відзначається  День працівників сільського господарства в Україні. Це – свято усіх, хто серцем і душею, розумом і руками, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів на землях України.

17 листопада 2023 року  пройшли урочистості з нагоди Дня сільськогосподарських працівників України. Традиційно свято розпочалось гімном України та хвилиною мовчання, під час якої згадали загиблих героїв, завдяки яким ми сьогодні можемо жити й продовжувати працювати.

З вітальним словом виступив голова Ладижинської громади Сергій ЦОКОЛЕНКО.

Він привітав працівників сільського господарства з професійним святом та зазначив, що це свято є важливим, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе нелегкій, але такій важливій галузі, залежить здоров'я, добробут та достаток людей.  Побажав аграріям, щоб хліборобська нива щедро і рясно колосилася, здоров’я міцніло, а трудові успіхи примножувалися.

На урочистості були запрошені представники та керівники найбільших аграрних фірм та фермерських господарств Ладижинської громади:

Головний агроном Українсько-німецького підприємства з іноземними інвестиціями "Агрофірма Текуча", Михайло Колісник;

Директор Сільськогосподарського ТОВ "Степ - 2000", Олександр Кондратюк;

Директор ТОВ "Новий світ - Агро", Павло Шилюк;

Провідний агроном ТОВ "Поділля агропродукт", Костянтин Румик;

Керівник приватного підприємства "Пульс природи", Юрій Гринь;

Завідувач відділенням ТОВ "Агропромисловий комплекс "Насташка"", Андрій Барабаш;

Заступник голови ФГ "Кравчукове", Тетяна Кравчук;

Керівник ФГ "Дубок" Сергій Задоянов.

Представникам цих господарств вручили запашні короваї, спечені на підприємстві "Агросс‐М", керівник Раміз Абдінов.

Висловлюючи велику вдячність за особистий внесок в розвиток галузі, сумлінну працю було нагороджено подяками цілий ряд працівників агропромислової сфери, тих, хто пов’язав свої долі із сільським господарством, віддав частину свого життя і чий величезний досвід сьогодні є безцінним.

Зусиллями колективу Ладижинської школи мистецтв  було проведено надзвичайно креативний та яскравий концерт до професійного свята! Вокальні, хореографічні й інструментальні колективи лишили слід в душі кожного гостя події.

Щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства – тим, хто працював і працює на благодатній родючій  землі Ладижинської громади за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння та витримку. А також бажаємо, щоб урожаї славні кожен рік вдавались, щоб труд гарну ціну мав, а всі товари мали гарний попит.

Миру, добра і благополуччя Вам, дорогі аграрії! Нехай сторицею віддасться Вам кожна добра справа!