Дата: 03.10.2023 10:40

1. Замовник:

Назва замовника

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

20382, Україна, Черкаська обл., с.Ладижинка, вул.Шкільна, буд.2

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса]

Кодолов Олександр Дмитрович, тел.0990405925:

1. Номер закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro

UA-2023-10-09-011968-a

1. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

Послуги

Конкретна назва предмета закупівлі

Коди та назви  відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

1. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

116 000,00 в т.ч ПДВ

1. Обгрунтування очікуваної вартості закупівлі

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом потреби в  Встановлення блискавкозахисту будівлі Шаринського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області за адресою: с. Шарин, вул. Шкільна,15Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів  методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275, а також моніторингом цін на аналогічну продукцію на офіційних веб–сайтах виробників різних елементів водостічної системи в Україні або їх офіційних представників (дилерів), а також перевіряв різні фірми, які займаються поточним ремонтом водостічної системи. При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін постачальників елементів водостічної системи, а також фірм, які займаються поточним ремонтом водостічної системи на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі, що оприлюднені на веб-сайтах та прейскурантах цін (комерційних пропозицій) у вільному доступі, а також за результатами аукціонів закупівлі в системі Prozorro за посиланням https://prozorro.gov.ua/. До ціни товару включена вартість товару, демонтаж та монтаж товару, витрати та тарифи, що сплачується або мають бути сплачені Учасником згідно чинного законодавства України зокрема: сплату ввізного мита (для нерезидентів та імпортерів); податки та інші збори і обов’язкові платежі, витрати на доставку, перевезення до місця визначеного замовником, а також гарантійне та ремонтне обслуговування товару, протягом строку, що визначений Договором., націнка (маржа) постачальника. Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень. Враховуючи все вище описане, виникають підстави для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі –  Монтаж системи оповіщення про пожежу та пожежної сигналізації в приміщеннях Ладижинського закладу дошкільної освіти ясла-садок «Зірочка» Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район с. Ладижинка, вул. Анісімова, 1 на підставі пункту 3 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме: Замовник дотримуючись принципів пропорційності, прозорості та недискримінації вираховував очікувану вартість згідно порядку описаного вище та зазначив в екранних полях при створенні оголошення про початок проведення публічної закупівлі – відкриті торги, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі»

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Двокамерний склопакет з одним енергозберігаючим склом та одним мультифункціональним склом, камери повинні бути заповнені інертним газом (Ar) коофіцієнт опору теплопередачі не нижче 0,75

Ручка біла

-завіса розташована справа

-ручка розташована зліва

-колір білий

Орієнтовний розмір 554*1274

Ручка біла

-завіса розташована справа

-ручка розташована зліва

-колір білий

Орієнтовний розмір 554*1254

1.  Примітки

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Місцезнаходження Замовника: Україна, 20382, Черкаська обл., Уманський р-н, село Ладижинка, вул.Шкільна, будинок 2. Категорія Замовника - орган місцевого самоврядування зазначений у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік.