Як зняти особу з реєстрації місця проживання без звернення до суду

Дата: 31.10.2023 15:42

Фото без описуЯк зняти особу з реєстрації місця проживання без звернення до суду

Відповідно до Порядку зняття з реєстрації місця проживання (перебування), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 07.02.2022 року № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад» (далі – Порядок), власник житла приватної форми власності може зняти із зареєстрованого місця проживання особу без її згоди, а також без звернення до суду. Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання особи здійснюється органом реєстрації, по місцезнаходженню житла. Перелік документів:

- заява від власника (співвласників) житла;

- документ, що посвідчує особу власника (співвласника) житла;

- документ, що підтверджує право власності на житло, в якому задекларовано чи зареєстровано місце проживання особи;

- документ або відомості, що підтверджують сплату адміністративного збору, окремо щодо кожної особи.

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) співвласника житла за заявою іншого співвласника такого житла не здійснюється.

У разі подання власником житла заяви про зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання батьків або інших законних представників дитини чи одного з них така дитина підлягає зняттю із задекларованого або зареєстрованого місця проживання разом із її батьками або іншими законними представниками чи одним із них.

Зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини не здійснюється за заявою власника житла, якщо власником такого житла є один із батьків або інших законних представників дитини.

У разі якщо Ви потребуєте роз’яснень зателефонуйте:

050 900 22 25 або 067 578 2923