На порталі Дія доступні чотири нові соціальні послуги для сімей з дітьми

Дата: 09.10.2023 14:02

Фото без описуНа порталі Дія доступні чотири нові соціальні послуги для сімей з дітьми

Відтепер на порталі Дія окремі категорії сімей з дітьми можуть подати заяву на отримання фінансової допомоги від держави, а саме  чотири допомоги:

• Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною – для батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікуна, піклувальника, який доглядає за дитиною.
  • Допомога особі з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства, яка призначається на весь час інвалідності.
  • Допомога при усиновленні дитини – для батьків, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Допомога на дитину одинокій матері або батьку – для одиноких усиновлювачів чи одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі.

Щоб отримати сервіс на порталі Дія необхідно:

• Авторизуватися на порталі Дія.
  • Перейти в меню – Послуги – Заява на призначення допомоги
  • Заповнити відомості форми заяви та декларації
  • Перевірити сформовані заяву та декларацію
  • Підписати заяву електронним підписом.

Після цього заява надійде до органу соціального захисту населення, а повідомлення про результат розгляду – в особистий кабінет на порталі Дія або на електронну пошту заявника. Призначення допомоги відбувається впродовж 10 днів з моменту звернення.