30 вересня в Ладижинській громаді відбувся черговий благодійний захід "Де козаки - там і сила" на підтримку ЗСУ

Дата: 05.10.2023 10:35

Фото без описуВ Ладижинській громаді 30 вересня 2023 року на підтримку наших захисників та захисниць, мужніх воїнів Збройних Сил України відбувся черговий благодійний захід «Де козаки – там і сила».

Дійство розпочалося виконанням Державного Гімну України. Після чого до присутніх звернувся сільський голова Сергій Цоколенко, який подякував жителям громади за активність в організації благодійних заходів та зауважив, що кожна сьогоднішня зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які віддали своє життя в боротьбі з російським агресором.

Потім розпочалася основна частина заходу.

Присутні мали нагоду почути патріотичні пісні у виконанні вихованців Ладижинської школи мистецтв,  ансамблю «Калинонька» село Ятранівка та працівників Центру культури, дозвілля та спорту Ладижинської сільської ради.

Також жителі громади отримали насолоду від  виступів зразкового хореографічного колективу «Вікторія» Ладижинської школи мистецтв, який подарував глядачам чимало приємних емоцій.

На заході було багато запрошених гостей, серед яких:

• генерал-лейтенант Українського козацтва, отаман Миколаївського кошового товариства Українського козацтва «Бугогардова січ», волонтер, позивний котрої – «Смілива» - Попенко Маргарита Миколаївна;
  • лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів гармоністів, осавул Уманського коша українського козацтва Калінчук Олександр Олексійович, який разом із Троценком Петром Миколайовичем виконали пісню «Журавлі, журавлі»;
  • кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, секретар Спілки слов’янських письменників України, поет, заступник отамана Уманського коша Українського козацтва ім. Івана Гонти з виховної роботи, сотник Українського козацтва – Карасевич Анатолій Олександрович.

Незабутні враження учасникам заходу подарували своїм виступом народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

В рамках заходу було проведено благодійний аукціон.

Особливо яскравою цього разу була Дитяча зона з великою кількістю різноманітних оригінальних локацій.

Не залишили байдужими маленьких мешканців громади вміло проведені майстер-класи.

На ярмарку жителі громади мали нагоду  придбати вироби декоративно-ужиткового мистецтва місцевих майстрів, патріотичну символіку, страви української кухні, різноманітні смаколики, прохолодні напої та багато іншого.

На заході в цілому вдалося зібрати 269 580 грн 50 коп, а саме:

Благодійна скринька зібрала  – 4220 грн

Городниця – 11823 грн

Рижавка  – 28238  грн в тому числі і шашлик

Ропотуха, Фурманка -   28027 грн

Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів!

Щиро дякуємо ВСІМ, хто кує ПЕРЕМОГУ, за Вашу підтримку, небайдужість, за те, що при першій потребі ви неодмінно відгукуєтеся та посильно допомагаєте НАШИМ ЗАХИСНИКАМ.

Дякуємо ЗСУ за наш спокій, за наші життя, за змогу жити на рідній землі! Дякуємо всім, хто щодня, ризикуючи життям, наближає нас до Перемогу! Хай Бог береже вас! А ми завжди будемо вашим надійним тилом на волонтерському фронті.

Бажаємо всім миру і благополуччя!
СЛАВА УКРАЇНІ!