Капітальний ремонт даху навчального корпусу будівлі Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна, 20

Дата: 01.09.2023 10:36

1. Замовник:

Назва замовника

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради

Код за ЄДРПОУ

44023425

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса

Кодолов Олександр Дмитрович, тел. 0990405925, email: lad.osvita@ukr.net

2. Номер закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro:

UA-2023-09-01-007148-a

3. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

Роботи

Конкретна назва предмета закупівлі

Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі(лотів) (за наявності)

ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

4. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

4 794 860,00 грн

5. Кількість

1

6. Обґрунтування очікуваної вартості

Разом глави 1-9 (3855,387 тис. грн) + Кошторисний прибуток (П) (93,026 тис грн. + Кошти на покриття адміністративних витрат будівельних організацій (АВ) (47,304 тис. грн) = 3995,171 тис грн. без ПДВ. на цю суму ПДВ: 799,1434 тис. грн.

Всього очікувана вартість: 3995,717 тис грн.+ 799,1434 тис. грн. = 4 794,8604 тис. грн.

4. Примітка

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Місцезнаходження Замовника: Україна, 20382, Черкаська обл., Уманський р-н, село Ладижинка, вул.Шкільна, будинок 2. Категорія Замовника - орган місцевого самоврядування зазначений у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік.

Уповноважена особа                                                                                Олександр КОДОЛОВ