Ладижинська сільська рада

Протягом вересня 2023 року на території Ладижинської СТГ буде проведено розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу

Дата: 05.09.2023 11:05

Фото без описуУвага!

Протягом вересня 2023 року на території Ладижинської сільської територіальної громади буде проведено розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу. Розповсюдження буде здійснюватись наземним розподілом на узліссях, на узбіччі доріг, біля річок, на сільськогосподарських угіддях, тощо (в залежності від погодних умов).

Повідомляємо, що принада повністю БЕЗПЕЧНА для людей та тварин, має вигляд брикетів, розміром із сірникову коробку та з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу!