Шановні мешканці Ладижинської сільської територіальної громади!

Дата: 01.09.2023 14:28

Фото без описуШановні мешканці Ладижинської сільської територіальної громади! У звʼязку зі збільшенням росією частоти та інтенсивності ракетних обстрілів території України, нагадуємо, що у разі надходження попередження про загрозу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» не ігноруйте сигнал та слідуйте в укриття. В якості найпростішого укриття використовуйте підвальні приміщення власних домоволодінь. В укритті необхідно перебувати безпосередньо до оголошення сигналу «ВІДБІЙ ТРИВОГИ»!!!

Під час повітряних тривог на території України працюють системи ППО, тому можуть бути ризики падіння уламків, які також несуть загрозу вашому життю та здоровʼю.

Переконливо просимо під час сигналу залишати заклади торгівлі, відділення, установи та організації, місця масового скупчення людей!!!

Закликаємо НЕ ІГНОРУВАТИ сигнали повітряної тривоги та дотримуватися простих правил, які збережуть ваше життя та здоровʼя!!!