Відбулися комісійні обстеження готовності  закладів освіти Ладижинської СТГ до 2023/2024 навчального року

Дата: 25.08.2023 16:12

В умовах воєнного стану першочерговим завданням органів місцевого самоврядування є створення безпечного освітнього середовища та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу. 22 та 23 серпня 2023 року відбулися комісійні обстеження готовності  закладів освіти Ладижинської СТГ до 2023/2024 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. До складу комісії увійшли: заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Олександр ЗАТИШНЯК, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради Олександр ПАЛАМАРЧУК та спеціалісти відділу, начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ладижинської сільської ради Ігор ПОГРЕБНЯК, головний спеціаліст відділу інформаційно-організаційної роботи військового обліку та цивільного захисту населення; представники Уманського районного управління Головного управління ДСНС України У Черкаській області, представник сектору ювенальної превенції Уманського  РУП ГУНП України в Черкаській області, представник Відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Уманської районної державної адміністрації.

Комісією було встановлено, що освітні заклади Ладижинської СТГ відповідають всім вимогам та готові до очної форми навчання.