Повідомлення про проведення громадських обговорень під час розроблення детальних планів території

Дата: 11.08.2023 15:22

Фото без описуПовідомлення

про проведення громадських обговорень під час розроблення

детальних планів території

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 15.08.2023 о 10.00  в залі адміністративному приміщенні Ладижинської сільської ради за адресою: село Ладижинка,  вулиця Шкільна, 2  відбудуться громадські слу­хання щодо врахування гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної докуме­нтації:

• Детальний план території частини промислової зони по вулиці Заводська в селі Колодисте Ладижинської сільської територіальної громади.

Містобудівну документацію розроблено відповідно до                                               ДБН Б.1.1-14:2021 Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі рішень Ладижинської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини промислової зони по вул. Заводська в с. Колодисте» від 09.06.2023 № 27-15/VІІI..

Відділом економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури протягом 30 днів проводився збір зауважень до містобудівної документації від громадськості. За відповідний період питань і зауважень від громадськості не надходило.