ПРОФІЛАКТИКА ДИТЯЧОЇ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ

Дата: 24.07.2023 13:11

Фото без описуПРОФІЛАКТИКА ДИТЯЧОЇ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ

Дитяча бездоглядність – одна з найгостріших проблем сучасного суспільства. Робота служби у справах дітей спрямована на своєчасне і ефективне реагування на існуючі негативні явища в дитячому середовищі. З метою попередження основних причин дитячої бездоглядності і безпритульності на території Ладижинської сільської територіальної громади протягом червня-липня 2023 року було здійснено профілактичні заходи «Діти вулиці», «Вокзал».

Під час проведення рейдів у селах Ладижинка, Шарин, Фурманка, Колодисте, Ропотуха, Ятранівка та Городниця, працівниками служби у справах дітей спільно з поліцейськими офіцерами громади було відвідано 19 родин, в яких виховуються 38 дітей, 9 із них перебувають на обліку служби. У ході перевірок обстежено умови проживання дітей та проведено профілактичні бесіди з батьками щодо створення належних умов для виховання дітей, дотримання санітарних норм в помешканнях, і належного виконання батьківських обов’язків. За результатами перевірок складені відповідні акти. Профілактика дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей Ладижинської сільської ради.

Підготувала Служба у справах дітей Ладижинської сільської ради