14 липня 2023 року відбулася 28 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 14.07.2023 15:10

Фото без опису14 липня 2023 року під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулася 28 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання. До порядку денного було включено 43 питання,  основні з них:

• Про затвердження Програми проведення медичних оглядів допризовників, призовників та військовозобов’язаних жителів Ладижинської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  • Про внесення змін до  Програми підтримки військовослужбовців, які прийняті на військову службу за контрактом в особливий період на 2023р.
  • Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Ладижинської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на 2021–2024 роки.
  • Про внесення змін до  Програми економічного і соціального розвитку Ладижинської сільської  територіальної громади на 2023 рік.
  • Про затвердження  детального плану території в селі Ладижинка по вул. Шкільна.
  • Про затвердження  детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Козацька, Польова та ставом, в селі Ладижинка.
  • Про затвердження  детального плану території частини кварталу в  селищі Малий Затишок.
  • Про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку культури Ладижинської сільської територіальної громади.
  • Про   внесення    змін    до   порядку  надання     одноразової    грошової  допомоги за зверненнями громадян.
  • Про надання допомоги  на поховання.
  • Про звіт про виконання бюджету Ладижинської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
  • Земельні питання

Попередньо всі питання були розглянуті та погоджені на засіданнях постійних комісій Ладижинської сільської ради.

Засідання сесії сільської ради пройшло конструктивно, злагоджено та результативно.