Дата: 12.07.2023 15:01

Фото без описуУчора у селищі Затишок відбувся виїзний прийом громадян сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА.

Для зустрічі з жителями селища та з метою обговорення питань, які їх турбують, участь у виїзному прийомі громадян взяла і староста Колодистенського старостинського округу Наталія ПИШНА.

Серед порушених питань насамперед жителів цікавили соціальні та земельні питання, були звернення стосовно роботи сімейного лікаря Колодистенської амбулаторії. Підіймалось питання і щодо створення ще одного автобусного рейсу Умань – Затишок.

Усі звернення громадян були зафіксовані, відповідальні посадові особи, отримали доручення щодо їх вирішення.

Ознайомитися з графіками особистого прийому громадян сіл керівного складу можна за посиланням https://ladyzhynska-gromada.gov.ua/grafik-prijomu-gromadyan-10-57-07-06-05-2022/