Ладижинська сільська рада

Благодійний фонд «СИЛЬНІ»

Дата: 07.07.2023 13:19

Фото без опису«Сильні» — благодійний фонд, що надає конфіденційну та безоплатну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство під час війни.

Команда фонду — це спеціалістки різних напрямків, які волонтерять задля надання якісної допомоги. В роботі керуються принципами етичності, конфіденційності та безпеки для усіх, хто  звертається: незалежно від статі, віку, гендеру чи сексуальної орієнтації. А також незалежно від того, хто вчинив сексуальне насилля: цивільна людина чи військова (з російської чи української сторони).

У воєнний час фонд «Сильні» надає:

• Оплата медичних послуг

Якщо в результаті сексуального насильства вам завдали травм тіла, фонд «Сильні» може оплатили вартість лікування та реабілітації.

• Психологічна допомога

Фонд співпрацює зі спеціалістами/ками, які мають досвід роботи із психологічними травмами, що залишає сексуальне насильство. Вони надають консультативні послуги та повноцінну терапію. Психологічна допомога конфіденційна та безоплатна.

• Юридична допомога

Фонд «Сильні» надає консультацію та супровід, якщо людина хоче написати заяву до поліції або задокументувати насильство як воєнний злочин.

Роботу фінансують доброчинці — вже понад 6 тисяч людей долучились до підтримки  людей, які пережили сексуальне насилля.

24 травня –   перша річниця з моменту реєстрації БФ «Сильні». Так, вже 365 днів як команда має змогу офіційно займатися тим, що хвилює найбільше – це допомога людям, які пережили сексуальне насильство під час війни.

До фонду “Сильні» надійшло 422 заявки, із них 89 людей погодилися отримати допомогу, що транслюється у:

• 106 годин психологічної допомоги
  • 23 медичні послуги
  • 11 юридичних консультацій (вже відкрито 4 кримінальні справи)

Сумарно 38 929 інформаційних матеріалів про допомогу від фонду було поширено Україною та за її межами:

• 4 058 постерів
  • 5 277 стікерів
  • 29 594 брошур

Було налагоджено співпрацю з такими організаціями:

• Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем”
  • Системою “Безоплатна правова допомога“
  • Платформою допомоги “Аврора”