Товари, які будуть представлені на благодійному ярмарку "Свій за свого"

Дата: 22.06.2023 22:33

В Ладижинській сільській громаді 24.06.2023 року відбудеться благодійний ярмарок «Свій за свого», з широким асортиментом товарів, аби кожен зміг придбати щось для себе і тим самим підтримати Збройні Сили України. Адже головна мета кожного українця  - зробити усе можливе аби допомогти нашим бійця у боротьбі із ворогом!

Усі охочі за приємними цінами зможуть придбати:

Сільськогосподарську продукцію:

- живі тварини;

- продукти тваринного походження;

- продукти рослинного походження;

- жири та олії тваринного або рослинного походження.

Ексклюзивні товари, виготовлені талановитими  майстринями Ладижинської громади:

- прикраси та сувеніри;

- вироби з текстилю;

- іграшки ручної роботи;

- декор для дому.

Фото без опису  Фото без опису Фото без описуФото без опису

Картини, які є чудовим варіантом для доповнення інтер'єру цікавим і пам'ятним декором!

Отримавши своє заслужене місце на стіні, вони будуть радувати око не один десяток днів, місяців, а може навіть і років. Також картини  можуть бути доречним подарунком для близької людини, друга, колеги або знайомого!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Витвір нематеріальної культурної спадщини - унікальний глиняний посуд з Ладижинським розписом. Робота Миколайчук Інни Дмитрівни:

Горілка Перша Гільдія - українська гостинність із "перцем".Чудове втілення для подарунка в національному колориті, виконана в техніці декупаж.  Майстриня Соколова Лариса Володимирівна.

Доповненням до ярмарку стануть яскрава фото зона, цікаві майстер-класи, де  кожен бажаючий має змогу навчитися створювати шедеври власними руками. А вправні господині та господарі закликають до своїх столів з різноманітною випічкою, напоями та  смаколиками, юшкою й  шашликом, в які вкладено частину душі.

На фото лише маленька частина товарів, які будуть представлені на ярмарку.

Звертаємо увагу – усі кошти, які будуть зібрані на ярмарку будуть  спрямовані на допомогу Збройним Силам України!

Кожен на своєму фронті й разом наближаємо перемогу!