В Україні запрацювала Платформа допомоги врятованим

Дата: 09.06.2023 11:32

За підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення,  запущена перша українська онлайн-платформа, спрямована на допомогу українцямпостраждалим від війни.

«Платформа допомоги врятованим» – це онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Тут можна знайти як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Новостворений вебпортал дозволить громадянам зв’язатися з потрібним сервісом швидко та без зайвих ускладнень, адже він містить повну інформацію про всі основні сервіси допомоги.

Яку допомогу можна отримати:

• Соціально-психологічну допомогу;
  • Юридичні консультації;
  • Інформаційна підтримка:
  • медичної допомоги
  • державних виплат
  • гуманітарної допомоги
  • тимчасового прихистку
  • Можливість зв’язатися з фахівцями для тих, хто в Україні чи тимчасово перебуває за її межами

Водночас через контакти на онлайн-платформі можна звернутися до Центрів допомоги врятованим де забезпечують комплексну допомогу постраждалим, незалежно від їх статі та віку. У Центрах допомоги врятованим працюють кваліфіковані фахівці, серед яких професійні дитячі психологи та спеціалісти з соціальної роботи.

Всі консультації та послуги, зокрема в Центрах допомоги врятованим, надаються з повною конфіденційністю, безпечно та безоплатно.  Крім того, працюють гарячі лінії підтримки, до яких кожен може звернутися за допомогою анонімно.

Також, на платформі доступні буклети та інформаційні матеріали, що мають на меті  допомогти громадянам впізнати негативні наслідки насильства і вчасно з ними впоратися.

Дізнатися  більше про «Платформу  допомоги врятованим» можна за посиланням.