Працівники КЗ "Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради" привітали дітей, які перебувають під соціальним супроводом

Дата: 01.06.2023 16:04

Фото без описуВ перший літній день ми відзначаємо свято юних громадян нашої країни – Міжнародний День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає знайти своє місце в житті.

1 червня 2023 року працівники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» відвідали та привітали дітей, які перебувають під соціальним супроводом  у відділі соціальної допомоги сім'ям, дітям та молоді. Побажали, щоб вони росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – життя. Їх майбутнє залежить від нас дорослих, а наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.