Оголошення про заміщення вакантної посади робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Дата: 29.05.2023 09:57

Фото без описуОголошення

про заміщення вакантної посади

робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради, оголошує вакансію

робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Вимоги:

• без професійної освіти або стажу роботи, встановлених кваліфікаційними вимогами, проте має достатній практичний досвід та якісно й у повному обсязі виконує покладені на нього завдання та обов’язки.
  • Мета: обслуговування і ремонт будівель закладів освіти, культури (штукатурні, малярні, бетонні, теслярські та інші роботи).

Обов’язки:

• проведення поточних ремонтних робіт різного профілю;
  • проведення сезонної підготовки будівель, споруд, обладнання;
  • періодичний огляд технічного стану будівель, споруд, їх технічне обслуговування і поточний ремонт з виконанням усіх ремонтних робіт (штукатурних, малярних, бетонних та ін.) із застосуванням риштувань, підвісних та інших підйомних пристосувань;
  • виконує інші роботи, визначені завідувачем групи централізованого господарського обслуговування Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.

Особисті якості:

• відсутність шкідливих звичок;
  • вчасне та відповідальне ставлення до виконання поставлених завдань;
  • охайність в роботі;
  • адаптація до змін;
  • комунікабельність — вміння спілкуватися з різними групами людей.

Документи приймаються у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської з 08:00 до 17:00 год. за адресою: вул. Шкільна, буд. 5, с. Ладижинка, Уманського району, Черкаської області, 20382. (Будинок культури).

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається начальником Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.

Телефон для довідок: 097-405-32-83