Черговий автомобіль для ЗСУ

Дата: 24.05.2023 16:33

Фото без описуСьогодні, 24 травня 2023 року Оксана ПОДВАЛЬНИКОВА, президент  ПрАТ «Укрзерноімпекс» та депутат Ладижинської сільської ради, передала чергове авто для однієї із військових частин Збройних сил України. Це вже четверте авто, яке відправилося на оборону держави, завдяки Оксані Андріївні. Автомобіль Volkswagen Transporter найближчим часом вирушить в гарячі точки, де буде застосовуватися для евакуації поранених.

За словами військових, потреба в автомобілях завжди актуальна, оскільки на передовій машини постійно знаходяться під обстрілами і потребують капітального ремонту або оновлення, автомобілі є однією з основних потреб на фронті.

Голова громади Сергій ЦОКОЛЕНКО висловив вдячність пані Оксані за підтримку українського народу у боротьбі з російською агресією, зміцнення обороноздатності та безпеки держави, активну благодійну і гуманітарну діяльність, адже така допомога є сьогодні вкрай необхідною та доречною.

Дякуємо усім, хто підтримує Україну та наших захисників. Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!