Ладижинська сільська рада

У 2023 році видача «пакунок малюка» продовжується

Дата: 05.05.2023 08:44

Фото без опису“Пакунок малюка” - одна з затребуваних новацій для родин, які стають батьками. При народженні дитини кожна сімʼя має право на отримання одноразової допомоги «Пакунок малюка» у натуральній або грошовій  формі.

Уряд приділяє багато уваги - і виділяє значний обсяг коштів на його закупівлю. Зокрема, у бюджеті на 2023 рік закладено 1,43 млрд грн на закупівлю “пакунків”, а також на надання грошової компенсації родині за невикористані пакунки.

До відома:

• протягом 2022 року було видано молодим батькам - 52 тис. пакунків.
  • 154 тис. родини (тобто 74% всіх батьків) обрали саме не пакунок, а гроші. В поточному році тенденція лише посилюється: з 40,5 тис. родин 33,5 тис. родин обрали саме грошову виплату (а це - вже 82%).

Для забезпечення  безперебійності процесу отримання допомоги,   проведено тендер й визначено компанію-переможця (Скай Трейд Україна), яка має забезпечити  61 456 комплектів «пакунків» належної якості за найбільш оптимальною ціною.

Керівництво Мінсоцполітики тримає на постійному контролі це питання, а працівники Національної соціальної сервісної служби України проводять моніторинг ситуації та вирішують проблемні питання щодо наявності «Пакунків малюка» у медичних закладах країни.

За інформацією Міністерства соціальної політики