Дата: 04.05.2023 15:20

Фото без опису2 травня 2023 року до Ладижинської сільської територіальної громади завітали представники Агенції регіонального розвитку Черкаської області.

Зустріч відбулася з метою проведення аналізу соціально-економічного стану громади, інвестиційних спроможностей та перспектив розвитку.

Директорка Черкаської агенції регіонального розвитку Ілона ПРИХОДЬКО провела бесіду з представниками бізнесу, які також були запрошені на дану зустріч. Більш детально про участь у грантах представникам бізнесу громади розповідали  голова регіональної ради підприємці Черкаської області Сергій БІЛИК, начальник управління департаменту АПК Черкаської ОВА Валентина СОКИРКО та заступник директора департаменту регіонального розвитку Сергій ДАНИЛЕНКО.

Через діалоги, в рамках візиту представників агенції, узагальнено спільне бачення бізнесу, громадськості, влади щодо напрямів та пріоритетів розвитку нашої громади і втілення цього бачення шляхом реалізації проєктів.

На завершення зустрічі представники Агенції регіонального розвитку Черкаської області, спільно з членами Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради, відвідали  ТОВ «АГРОСС-М» та ФОП АБДІНОВА ХАЯЛЯ.