Дата: 28.04.2023 16:26

Фото без описуУ Ладижинській СТГ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

25 квітня 2023 року  на базі Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості. Гра проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. Умовами гри було передбачено проведення 5 видів конкурсів:

• конкурс «Впоряд» (перевірка практичних навичок учасників рою зі стройової підготовки);
  • інтелектуальна історична гра-вікторина  «Відун»;
  • конкурс з надання першої долікарської допомоги «Рятівник»;
  • конкурс «Стрільба із пневматичної зброї».

Під час змагань учасники демонстрували стройовий вишкіл, знання історії України,   вправлялися у зборі магазину АК-74, наданні  першої медичної допомоги. Команди гідно показали себе в конкурсах.

Вітав  переможців та учасників першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») ветеран російсько-української війни, сотник українського козацтва Сергій Адамович Захарчук, який нагородив переможців дипломами, грамотами та подяками.

За результатами змагань переможцями визнано такі команди:

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

І місце - Рій «Патріоти» (старша вікова категорія) Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

І місце - Рій «Кіборги» (середня вікова категорія) Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради.

Щиро  вітаємо наших учнів  з перемогою  та дякуємо вчителям  за їх підготовку! До нових перемог!

Підготував відділ освіти, культури, молоді та спорту