Ладижинська сільська рада

УВАГА! ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РИБИ У НЕРЕСТ!

Дата: 12.04.2023 13:48

Фото без описуУВАГА!

ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РИБИ У НЕРЕСТ!

Наказом Управління Державного агентства меліорації та водного господарства у Черкаській області № НОД – 53/3 від 24.03.2023 встановлено заборону на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах у період нересту: в річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня, в придаткових водах з 1 квітня по 30 червня.

Звертаємо увагу, що в цей період в області будуть проводитись комплексні заходи спрямовані на покращення умов розмноження водних біоресурсів, посилення боротьби з браконьєрством, а саме:

• Посилення контролю за забороною торгівлі живою рибою у період нересту;
  • Посилення контролю за пересуванням всіх плавзасобів у заборонених місцях у період нересту;
  • Координація діяльності правоохоронних органів за напрямком попередження незаконного добування водних біоресурсів у нерестовий період та їх реалізації в місцях торгівлі, в тому числі стихійної.

Підготував відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища