Ладижинська сільська рада

15 квітня День благоустрою у Ладижинській громаді

Дата: 11.04.2023 13:40

Фото без описуНа виконання Указу Президента України від 06.08.1998 № 855/98 щороку, в третю суботу квітня, проводиться акція «День довкілля». Цей день було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

Шановні мешканці громади, а також і громадяни які набули статусу внутрішньо переміщених осіб, керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності та ФОПи, запрошуємо Вас долучитися до акції «День довкілля». Просимо кожної організовуватися у невеличкі групи та вийти на загальне прибирання берегів річок, парків, скверів, придорожніх зон та прилеглих територій. Подбайте також про чистоту власних дворів, приберіть та оригінально прикрашайте своє подвір’я.

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Всіх Небайдужих до гарних справ запрошуємо прийняти участь у заході.

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства