Ладижинська сільська рада

Шановні  власники домоволодінь, які прихистили внутрішньо переміщених осіб

Дата: 05.04.2023 12:55

Фото без описуТовариство Червоного Хреста України спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України розробили опитування  по програмі «Прихисток» ( постанова Кабінету Міністрів України від 19.03.2022                  № 333) через SMS.

Опитування «SMS- персональна вебсторінка» буде  проходити з 01.04.2023 по 09.04.2023, але будуть ще телефонувати  у період з 10.04.2023 по 14.04.2023.

Якщо кнопкові телефони – відповідати не обов’язково.

Опитування проводиться для  з’ясування  про перебіг програми «Прихисток» і не впливає на виплати.

До відома!  Відшкодування  коштів власникам домоволодінь  за розміщення ВПО здійснено вже і за грудень місяць.

Підготував соціального захисту населення та охорони здоров’я