Ладижинська сільська рада

В Ладижинської громади стартує місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Дата: 28.03.2023 16:48

Фото без описуВ Ладижинської громади стартує місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Традиційно щовесни, з метою поліпшення санітарного стану населених пунктів громади оголошується місячник.

Цей рік не став виключенням. Відповідно до рішення виконавчого комітету Ладижинської сільської ради № 47 від 28.03.2023 з 1 по 30 квітня 2023 року оголошено місячник озеленення, прибирання та благоустрою на території Ладижинської сільської територіальної громади.

Метою проведення місячника є забезпечення належного утримання територій населених пунктів громади, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та естетичного вигляду об’єктів благоустрою.

Чистота й порядок у рідному селі завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади.

Запрошує жителів територіальної громади, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, суб’єктів підприємницької діяльності прийняти участь у місячнику з весняного прибирання наших населених пунктів.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та на вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного жителя. Йде війна, але це наш дім і ми повинні про нього дбати. Наші Герої повертатимуться в чисту та охайну громаду.

Перемоги та миру нам та нашій Україні!

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства