Повторний аукціон з продажу нерухомого майна в селі Фурманка

Дата: 28.03.2023 15:57

Фото без описуПовторний аукціон з продажу нерухомого майна в селі Фурманка

Повторний аукціон з продажу нерухомого майна - Громадський будинок (заклад загальної освіти) за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Фурманка, вулиця Небесної сотні, будинок 1, зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, відбудеться 04.03.2023 року.

Номер аукціону SPE001-UA-20230327-84037, стартова ціна – 281 тис. 905 грн 50 коп.. (включаючи ПДВ).

Нагадаємо, що виконавчим комітетом Ладижинської сільської ради розпочато процедуру малої приватизації об’єкта нерухомості комунальної власності, а саме закладу загальної освіти в селі Фурманка, балансова вартість якого складає 563 тис. 811 грн. Саме таку стартову ціну, згідно з Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», було визначено при проведенні аукціону, який мав проходити 28.03.2023. Проте, у зв’язку з відсутністю заяв, аукціон не відбувся.

Ціна лота при повторному проведенні аукціону автоматично знижується на 50 відсотків, що може стати прекрасним початком для запуску бізнесу.

Детальну інформацію щодо приватизації об’єкта, а також порядок реєстрації для участі в аукціоні можна дізнатися за тел. 099-004-32-00.

Підготував відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури