Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди

Дата: 17.03.2023 09:07

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди

Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАНТАЖ - 7».

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВ «АВАНТАЖ - 7».

Код ЄДРПОУ: 42435174

Юридична та поштова адреси: 03061, м. Київ, просп. Відрадний, б. 95-А2.

Контактний номер телефону:  +38 (067) 350-52-55; Електронна пошта: musiychuk@avantage7.com.ua

Адреса виробничого майданчика: Україна, Черкаська область, Уманський район, Ладижинська сільська рада, автодорога Київ-Одеса км 228+400 (ліворуч).

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючих об’єктів.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” підлягає оцінці впливу на довкілля: Виробнича діяльність, яку здійснює ТОВ «АВАНТАЖ - 7» підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо передбачена вимогами ст.3, ч. 3, п.4 пп. 2 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» «поверхневе та підземне зберігання викопного палива чи продуктів їх переробки на площі 500 квадратних метрів і більше або об’ємом (для рідких або газоподібних) 15 кубічних метрів і більше». Об'єкт отримав позитивний Висновок з ОВД № 21/01-20208256478/1 від 01.06.2021. Реєстраційний номер справи про ОВД планованої діяльності в Єдиному реєстрі ОВД 20208256478.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Автозаправний комплекс (АЗК) ТОВ «АВАНТАЖ - 7» призначений для прийому, зберігання та відпуску споживачам світлих нафтопродуктів (бензину нафтового, дизпалива) та зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) – (КВЕД: 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами).

Орієнтовна потужність (за кількістю автозаправок на годину) - 80 од/год., 350 од/добу (150 заправок на добу нафтопродуктами, та 200 заправок на добу зрідженими вуглеводневими газами (ЗВГ).

На майданчику АЗК розташовано підземний резервуар зберігання зрідженого газу ємністю 50,0 м. куб., підземний резервуар палива ємністю 73 м. куб., розділений на 4 відділення, заправних острівців – 7 шт., на яких встановлені паливороздавальні колонки(ПРК) фірми «TATSUNO» (Україна): ПРК ЗВГ, продуктивністю 50 л/хв. – 1 шт., ПРК багатопаливні, продуктивністю 50 л/хв. –4 шт.(2 марки бензину, ДП та ЗВГ), ПРК багатопаливна швидкісна, продуктивністю 120 л/хв. –1 шт. (дизпаливом та ЗВГ), ПРК дизпалива (TIR) швидкісна, продуктивністю 120 л/хв. – 1 шт, дизельгенератор потужністю 50 кВА, марки Plus Power GF2-50 - 1шт.

Зріджений вуглеводневий газ(ЗВГ) доставляється на АЗК спеціальними автоцистернами (АЦЗГ). Конструкція резервуару забезпечує захист його герметичності. Зливання газу з автоцистерни в резервуарний парк здійснюється насосом цистерни або насосом резервуару.

Нафтопродукти доставляються автомобільними цистернами. Зливання нафтопродуктів з автоцистерни в резервуарний парк здійснюється насосом цистерни.

Відомості, щодо видів та обсягів викидів: Під час функціонування АЗК орієнтовні обсяги викидів становлять: бензин (нафтовий сірчистий, у перерахунку на вуглець) – 3,153 т/рік; вуглеводні насичені С1219 у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,044 т/рік; пропан – 1,030 т/рік; бутан – 1,550 т/рік; оксиди азоту (у перерахунку на діоксид  азоту) (NO2) – 0,104 т/рік; вуглецю оксид – 0,108 т/рік; діоксид сірки (діоксид та триоксид) в перерахунку на діоксид сірки – 0,004 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом– 0,032 т/рік;, НМЛОС – 0,014 т/рік; Метан – 0,001 т/рік; Діоксид вуглецю – 20,620 т/рік; Азоту (1) оксид [N2О] – 0,001 т/рік

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують: відповідно до п.1.6 та Додатку №3 «Інструкції…», затвердженої Наказом Мінприроди України №108 від 09.03.2006р., для об’єктів 2 групи не передбачаються

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від 09.03.2006 року для об’єктів 2 групи – не передбачені.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: природоохоронні заходи дотримуються у відповідності до вимог ст.10 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря».

Відповідність пропозицій, щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу №309 від 27.06.2006 та Наказу №177 від 10.05.2002.

Зауваження та пропозиції, щодо намірів приймаються в місячний термін після публікації до Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА за адресою: 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Вернигори, 17; тел. +380 472 633 655, e-mail: 38715482@ck.gov.ua.