Дата: 15.03.2023 08:46

Фото без описуДіяльність відділу інформаційно-організаційної роботи, військового обліку, охорони праці та цивільного захисту населення на території Ладижинської сільської територіальної громади в 2022 році

У 2022 році відділом інформаційно-організаційної роботи, військового обліку, охорони праці та цивільного захисту населення

Здійснено:

• Реформування та вдосконалення  структури цивільного захисту на території Ладижинської сільської територіальної громади, а саме:
  • Створено субланку Ладижинської сільської територіальної громади Уманської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області (затверджено рішенням сесії №  18-11/VІII від 14.07.2022).
  • В рамках реформування Уманської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області реорганізовано  Комiсiю з питань техногенно-екологiчної безпеки i надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Ладижинської сільської  ради (рішення ВК № 97 від 16.08.2022).
  • Для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій розроблено плани реагування на надзвичайні ситуації (рішення ВК №№ 8;9;10;11 від04.01.2022).
  • Розроблено тимчасовий порядок виділення та використання коштів з резервного фонду бюджету Ладижинської сільської територіальної громади в умовах воєнного стану (рішення ВК  № 38 від 29.03.2022) .
  • Створено фонд захисних споруд цивільного захисту  (рішення ВК  № 118 від 20.09.2022.).

Виконано:

• Діяльність МПК:
  • виїзди на гасіння пожеж – 46;
  • виїзди на ліквідацію наслідків автоаварії – 1;
  • доставка води – 19;
    • Проведено обстеження  підвальних приміщень об’єктів комунальної власності щодо використання їх в якості найпростіших укриттів цивільного захисту.
    • Обстежено на предмет протипожежного стану – 22 об’єкта.
    • Закуплено засобів індивідуального захисту:
  • костюмів Л-1 – 10 шт.;
  • ізолюючих протигазів – 10 шт.
    • Закуплено приладів радіаційної розвідки – 4 шт.
    • Закуплено приладів хімічної розвідки – 1 шт.
    • Надано матеріальну допомогу  військовослужбовцям, перебуваючим на військовій службі в особливий період – 92 особам

Підготував відділ інформаційно-організаційної роботи, військового обліку, охорони праці та цивільного захисту населення