Перегоріла лампочка (блимає, ледве світить). Кому повідомити? Вуличні ліхтарі світять вдень. Чому і як це виправити?

Дата: 07.03.2023 11:01

З 3 березня почалося включення вуличного освітлення Ладижинської громади в тестовому режимі. Система довгий час не працювала, і відповідно виникають  технічні несправності мережі.

Для вирішення питання налагодження роботи вуличного освітлення рекомендуємо звертатися за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2, або за телефоном 099-004-32-00. Тут можна залишити заявку про необхідність перевірки приладу або отримати інформацію, до якого відділу чи організації, що визначені балансоутримувачем мережі зовнішнього освітлення, потрібно звернутися у Вашому населеному пункті.

Про необхідність заміни ламп на ліхтарях вуличного освітлення можна  повідомляти і старосту округу. Старости узагальнюють звернення мешканців і готують заявки.

Наша спільна робота буде набагато ефективнішою. Якщо ви бачите, що реле часу збилось і світло на ліхтарях горить вдень, або вуличне освітлення не горить узагалі, то повідомивши про це одразу після виявлення такого факту, ви допоможете налагодити роботу вуличного освітлення чи уникнути марних витрат грошей на оплату електроенергії за освітлення вулиць вдень.

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства