ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ ЩОДО ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ  В СЕЛІ ГОРОДНИЦЯ

Дата: 23.02.2023 15:34

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ ЩОДО ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

В СЕЛІ ГОРОДНИЦЯ

Ладижинська сільська рада виставляє на електронні земельні торги право оренди земельної ділянки кадастровий  № 7124381700:01:000:0037 площею 0,1500 га під господарськими будівлями і дворами, з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Городниця, вулиця Дружби.

Ідентифікатор аукціону: Земельні торги оренда  LRE001-UA-20230221-30340

Дата проведення аукціону: 28.03.2023 об 11 годині 25 хвилин.

Реєстраційний внесок -  670,00 грн.

Гарантійний внесок – 1112,30 грн.

Сума витрат на підготовку лоту до торгів, які відшкодовуються переможцем торгів – 6510,00 грн.

Нормативна оцінка – 82392,39 грн.

Стартова ціна (річна орендна плата) – 3707,66 грн.

Крок торгів – 100,00 грн.

Строк оренди – 15 років

Обмеження – охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи, площа на яку діють обмеження – 0,0353 га.

До 20:00 27.03.2023 особа, яка бажає взяти участь у вказаних земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі:

а) заяву про участь у земельних торгах, підписану кваліфікованим електронним підписом;

б) для юридичної особи - копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань або копію документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчену згідно із законодавством держави його видачі, перекладену українською мовою (для юридичної особи - нерезидента), інформацію про державу, в якій зареєстровані або мають постійне місце проживання засновники (учасники) юридичної особи, у статутному (складеному) капіталі якої є частка іноземного капіталу, інформацію про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

для громадянина України, фізичної особи - підприємця - копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);

для іноземних громадян та осіб без громадянства - інформацію про прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в державі, громадянином (підданим) якої є особа, копію документа, що посвідчує особу.

Копії зазначених документів засвідчуються кваліфікованим електронним підписом особи, яка бажає взяти участь у торгах;

в) документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків), а в разі проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення - документи, що підтверджують сплату таких платежів з рахунку особи, яка бажає взяти участь у торгах, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

Представник фізичної чи юридичної особи також розміщує документи, що підтверджують його право діяти від імені учасника торгів.

Якщо земельні торги проводяться щодо земельної ділянки сільськогосподарського призначення, особа, яка бажає взяти участь у таких торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі також документи, що підтверджують її відповідність вимогам статті 130 цього Кодексу. Перелік таких документів встановлює Кабінет Міністрів України.

Заява про участь у земельних торгах та додані до неї документи учасника можуть бути подані до закінчення кінцевого строку подання заяв про участь у земельних торгах, встановленого електронною торговою системою автоматично упродовж дня, що передує дню проведення земельних торгів, з урахуванням вимог, визначених Кабінетом Міністрів України.