Подяка за благодійну допомогу
В цей нелегкий для України час небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Ладижинська сільська територіальна громада 27 січня 2023 року отримала гуманітарну допомогу ( продуктові набори) від Благодійного фонду «Уманський Гуманітарний центр»
Гуманітарна допомога була роздана вимушеним переселенцям, які проживають на території нашої громади, а також підопічним Рижавського стаціонарного відділення Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради», одинокопроживаючим людям похилого віку, які отримують послугу догляд вдома та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійному фонду за надану гуманітарну допомогу, а також Оксані ПОДВАЛЬНИКОВІЙ, яка є депутатом Ладижинської сільської ради, у наданні транспортного засобу для перевезення гуманітарного вантажу.
Дякуємо за турботу, участь, підтримку та Ваші щирі й чуйні серця.
Підготував відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я