Ладижинська сільська рада

Дата: 10.02.2023 16:40

Фото без опису10 лютого  2023 року під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулась 25 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання.

Засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, заступник сільського голови, начальники відділів та старости. Для розгляду на порядок денний виносилося 27 питань.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій Ладижинської сільської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про роботу комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство».
  • Про затвердження Структури комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на 2023 рік та внесення змін до рішення Ладижинської сільської ради від 23.12.2022  № 24–17/VIIІ.
  • Про продовження терміну дії контракту з директором Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» РУДЕНКО В.А.
  • Про затвердження Меморандуму про співпрацю та партнерство.
  • Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації  комунального майна Ладижинської сільської ради, які підлягають приватизації у 2023 році.
  • Про внесення змін до структури групи централізованого господарського обслуговування  Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.
  • Про внесення змін до структури Колодистенської гімназії.
  • Про внесення змін та затвердження статуту Ладижинського ЗДО «Зірочка» у новій редакції.
  • Про внесення змін до структури та чисельності Ладижинського ЗДО «Зірочка».
  • Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2022    № 24-9/VІІI «Про затвердження структури Центру культури, дозвілля, молоді та спорту Ладижинської сільської ради на 2023 рік».
  • Про зміну назви, адреси та затвердження статуту Городницького ЗДО «Малятко» у новій редакції.
  • Про затвердження  «Програми підтримки військовослужбовців, які прийняті на військову службу за контрактом в особливий період» на 2023р.
  • Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців призваних на військову службу під час мобілізації, військовослужбовців строкової служби та курсантів військових навчальних закладів в період дії воєнного стану.
  • Про внесення змін до  програми фінансування громадських робіт на 2021-2023 роки.

Також було розглянуто низку земельних питань.

Результати поіменного голосування засідання 25 позачергової сесії сільської ради VIII скликання  будуть опубліковані на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.

Фото без описуФото без опису