Ладижинська сільська рада

Соціально – психологічний центр допомоги ветеранам

Дата: 02.02.2023 08:32

Фото без описуСоціально – психологічний центр допомоги ветеранам

Для ветеранів війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів  та членам сімей загиблих  у м. Славутичі Вишгородського району Київської області  пропонує свої послуги Соціально – психологічний центр, який  знаходиться у сфері управління Міністерства  у справах ветеранів України.

Пропонуються основні види послуг:

1. Правові: консультації юриста з питань чинного законодавства в режимах офлайн та онлайн, допомога в оформленні запитів, звернень, заяв,

юридичне супроводження.

1. Психологічні:  консультації,  тренінги( формування навичок першої допомоги у кризовій ситуації, психологічні навички відновлення,  профілактика девіантної поведінки та  суїцидів, набуття стійкості в ситуації життєвої втрати та інших кризових подій, попередження домашнього насильства), групи підтримки та самодопомоги.
  2. Соціальні: майстер класи, семінари, круглі столи, групи розвитку, тренінги, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та фахівцями різних напрямків, заходи із патріотичного виховання, технічна підтримка (друк, сканування, набір тексту).
  3. Фізкультурно – оздоровчі: заняття в тренажерному залі, фізкультурно – оздоровчі заходи на свіжому повітрі, масаж з використанням масажного крісла.
  4. Інформаційні: психологічна просвіта, видання буклетів, листівок, розвиток спільнот ветеранів та членів їх сімей  в соціальних мережах, заходи щодо підвищення психологічної допомоги.

Також при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри». Мета діяльності служби – розширення доступу кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів, УБД та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Номери Телефону довіри: 0959456940, 0678509116

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00