Пішла у вічність Людина з великої літери - Шевченко Микола Петрович

Дата: 31.01.2023 16:53

Фото без описуПішла у вічність Людина з великої літери - Шевченко Микола Петрович

Колектив Ладижинської дитячої музичної школи, виконавчий комітет та депутатський корпус Ладижинської сільської  ради висловлює щирі співчуття дружині, родичам та близьким з приводу смерті Миколи Петровича Шевченка.

Микола Петрович був педагогом, учителем-методистом, засновником та  директором Ладижинської дитячої музичної школи. Це людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, працелюб за натурою. Він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Був чудовим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене.

Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Петровича, його внесок у розвиток музичної школи та галузі культуру назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував!

Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…!