На дорозі Коржова-Текуча-Ладижинка встановили дорожні знаки

Дата: 26.01.2023 09:04

На дорозі Коржова-Текуча-Ладижинка встановили дорожні знаки

24 січня 2023 року підрядною організацією було встановлено дорожні знаки на дорозі загального користування місцевого значення Коржова-Текуча-Ладижинка. Знаки встановлені на вулицях Гагаріна та Анісімова в селі Ладижинка, які є частиною вищезгаданої дороги.

Пропозиції та схеми розміщення знаків надані відділом комунальної власності та житлово-комунального господарства до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області». Служба швидко зреагувала на наші пропозиції і провела відповідну роботу.

Дорожні знаки мають привернути увагу водіїв для запобігання аварійних ситуацій. Вони виконують ту ж функцію, що й світлофори, лінії розмітки проїзної частини вулиць і доріг, допомагають регулювати і   організовувати  рух потоків  машин і людей.   3наки полегшують роботу водіїв, допомагають їм і пішоходам правильно орієнтуватися у складній обстановці дорожнього руху.

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства