Служба у справах дітей інформує

Дата: 24.01.2023 16:24

На території Ладижинської громади віком від 0 до 18 років проживають 1245 дітей.

Станом на 24.01.2023 на первинному обліку  Служби перебувають 36 дітей, із них:

• 21 дитина влаштована у сімейні форми виховання;
  • 9 дітей – у прийомних сім’ях;
  • 3 дитини -  у дитячих будинках сімейного типу;
  • 3 дитини – в будинку – інтернаті.

Вікові категорії опікунів/піклувальників первинного обліку:

1.
  • 20-40 років -  проживають 7 дітей;
  • 40-60 років -  проживають 6 дітей;
  • 60 років і ст. - проживають 8 дітей;

На обліку Служби у справах дітей 12 дітей мають статус дитини-сироти, 24 дитини мають статус дитини, позбавленої  батьківського піклування:

• 18 дітей, які мають статус дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування проживають на території Ладижинської територіальної громади;
  •  2 дітей які мають статус проживають за кордоном разом з опікунами – піклувальниками;
  • 16 дітей проживають на території інших територіальних громад в прийомних сім’ях та будинках сімейного типу.

На території Ладижинської громади проживають діти  первинного обліку міста Умань – 2 дітей, Паланської ОТГ – 1 дитина, Благовіщенської ОТГ -1 дитина.

Протягом 2022 року 17 дітям рішенням виконавчого комітету Ладижинською сільської ради надано статус дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.  Всі діти влаштовані у сімейні форми виховання та 3 з них  в інтернатні заклади.

Начальником та провідним спеціалістом Служби у справах дітей відвідано всі сім'ї, в яких діти перебувають під опікою та піклуванням,  за результатами перевірки складено акти обстеження умов проживання підопічних дітей.

Питання утримання, виховання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - на постійному контролі голови Ладижинської сільської ради Цоколенка Сергія Васильовича та старост старостинських округів Ладижинської територіальної громади.

Підготувала: Служба у справах дітей Ладижинської сільської ради