Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2022 рік

Дата: 16.01.2023 14:41

Відповідно до листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 12.01.2023 № 6-28-0.222-323/2-23, на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) Ладижинська сільська рада повідомляє.

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2022 рік становить 126,6%.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України індекс споживчих цін за 2017—2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки, земель  застосовується із значенням 100 відсотків:

за 2017-2022 роки – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги);

за 2017-2020 роки – для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення.

Відповідно, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2022 рік становить:

для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) - 1,0;

для всіх інших земель і земельних ділянок (крім сільськогосподарських угідь) – 1,15.

Підготував відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища