Довгоочікуваною подією стало придбання нових шкільних автобусів у Ладижинський ліцей

Дата: 13.01.2023 15:20

Довгоочікуваною подією стало придбання нових шкільних автобусів у Ладижинський ліцей.

Наразі у ліцеї навчається 401 учень, майже половина з них доїжджає до ліцею із сусідніх населених пунктів громади, де загальноосвітні заклади припинили свою діяльність. Відтепер понад 165 учнів із сусідніх сіл Городниці, Рижавки, Колодистого, Текучі, Ятранівки, Фурманки, Ропотухи, Шарина зможуть добиратися комфортно до ліцею. Це, перш за все, безпека дітей по дорозі, спокій батьків і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня, який проживає у сільській місцевості.

Шкільні автобуси  придбано за кошти залишків освітньої субвенції та співфінансування з управлінням освіти і науки Черкаської обласної адміністрації.

Отримання новеньких автобусів стало для ліцею довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічного та учнівського колективів вийти на очне навчання.

Підготував: відділ освіти, культури, молоді та спорту