26 грудня 2022 року Ладижинська сільська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу

Дата: 04.01.2023 10:25

Фото без опису26 грудня 2022 року Ладижинська сільська територіальна громада  отримала від організації Міжнародна Солідарність (SOLIDARITES INTERNATIONAL)   гуманітарну допомогу – 148  гігієнічних наборів.

Гуманітарна допомога роздана внутрішньо переміщеним особам, які постраждали  через агресію зі сторони росії та  проживають на території громади.

Висловлюємо слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу.   Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я тих, хто потребує допомоги. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Підготував відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я