Пільгове перевезення в Ладижинській СТГ

Дата: 03.01.2023 10:11

Фото без описуЗ 2019 року в Ладижинській сільській територіальній громаді пільгове перевезення здійснюється по талонній системі.

Метою Програми є забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах та відшкодування вартості витрат за перевезення перевізникам.

Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, здійснюється пасажирським автотранспортом при пред'явленні пільговиком талона одноразового використання на проїзд та відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільгу.

Яка кількість  талонів  видається на місяць:

для пенсіонерів по віку -  2 ( на одну поїздку)

іншим  пільговикам  - 4   ( на дві поїздки)

Обсяги фінансування на виконання Програми здійснюються відповідно до розрахунків (талонів) та актів звірки. Виконання Програми реалізується коштом  бюджету  Ладижинської сільської територіальної громади, відповідно до  статті 91 Бюджетного кодексу України.

За 2022 рік :

Кількість  виданих талонів на проїзд -  9032

Кількість  фактично використаних талонів – 6460

Відшкодовано перевізнику за здійснення пільгового перевезення – 360986,50 грн.

Підготував: відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я