Тримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!

Дата: 28.12.2022 16:34

Фото без описуТримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!

Попри те, що активні бойові дії досі тривають, а наші воїни мужньо  боронять  наше майбутнє ми  робимо все він нас залежне, щоб дітям нашої громади забезпечити комфортне  перебування та навчання в закладах освіти.

Напередодні  Нового року  у Ладижинському ліцеї  за  кошти  бюджету (освітня субвенція) здійснено  капітальний  ремонт на 3-4 поверхах по заміні старих вікон  на енергозберігаючі конструкції на загальну суму майже 600 тис.грн.

Під час військових дій та ще тривалий час після їх закінчення заклади освіти в Україні працюватимуть у нових для себе вимогах до безпечного освітнього середовища. Облаштування укриттів та організація безпечного освітнього простору в закладах освіти Ладижинської сільської ради – одне з найважливіших завдань. Ладижинський ліцей  отримав  грошову допомогу, у розмірі 3000 доларів  США від ЮНІСЕФ, яка є   ініціативою «Спільно до навчання». Частину цих коштів, а саме 64 542 грн, використано на придбання лавок з м’яким сидінням, які будуть розміщенні в найпростішому укритті з метою забезпечення комфортних умов в ході здійснення навчального процесу здобувачів освіти.