Витяг з ДЗК можна отримати в ЦНАП Ладижинської сільської ради

Дата: 23.12.2022 14:40

Фото без описуВ Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ладижинської сільської ради можна отримати адміністративну послугу із надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі Витягу.

Відомості про земельну ділянку є відкритими та загальнодоступними, крім випадків, передбачених законодавством.

Перелік документів для отримання послуги:

• Заявник або уповноважена ним особа подає особисто заяву у паперовій формі із вказанням відомостей  про кадастровий номер земельної ділянки, до якої прикріплює квитанцію, що підтверджує оплату адміністративного збору.

Розмір плати за надання послуги – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

• Також за надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з цього реєстру у розмірі 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Одночасно зазначаємо, що відмовити у наданні відомостей з Державного земельного кадастру адміністратор може лише у таких випадках:

• у Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості;
  • із заявою звернулася неналежна особа;
  • відсутній документ, що підтверджує оплату послуг з надання Витягу;
  • документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом.

Варто зазначити, що отримати відомості з Державного земельного кадастру може будь-яка особа, яка бажає отримати інформацію щодо земельної ділянки. У випадку отримання такої інформації у Витязі з Державного земельного кадастру не буде зазначена інформація щодо персональних даних власника земельної ділянки.

Крім того, заявник має можливість замовити Витяг з Державного земельного кадастру в електронній формі на вебсторінці Публічної кадастрової карти України за посиланням: https://map.land.gov.ua/. Для цього заявнику необхідно пройти ідентифікацію з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Підготував відділ Центр надання адміністративних послуг