Ладижинська сільська рада

Увага! Продовжується вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 19.12.2022 08:49

Фото без опису24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний  стан.

Поки наші військовослужбовці роблять все можливе задля нашої безпеки на фронті, найменше, що ми можемо, щоб не марнувати їхні старання — подбати про своє здоровʼя.

На жаль, COVID-19 нікуди не зник, і сам факт війни у нашій країні його не переміг.

По всій території України продовжено дію карантину до 31 грудня 2022 року.

Зі зміною пори року відбувається  підвищення захворюваності. Не забуваємо  про своєчасну вакцинацію — це найпростіший спосіб убезпечити себе від тяжкої форми перебігу хвороби.

З січня по грудень місяць 2022 року отримали щеплення 659 осіб, а саме: CoronaVac155 осіб,  Pfizer-BioNTech- 504  особи, з них:

Першу дозу -  8 осіб

Другу дозу – 11осіб

Третю дозу – 629 осіб

Четверту дозу - 11 осіб

Станом на 16.12.2022 р. в Ладижинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини  доступні два види вакцин, це :

• CoronaVac -  48  доз
  • Pfizer-BioNTech - 42 дози

Увага!  Продовжується вакцинація від гострої респіраторної хвороби  COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2.

Пункт вакцинації знаходиться за адресою: с. Ладижинка,  вул.  Анісімова, буд. 14

Цінуйте та бережіть власне здоров’я!